Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

IV  Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora

          W dniu 27.03.2019 r.  (środa)  w naszej szkole odbył się IV  Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS Nr 2 w Wielunia.  Rywalizowały reprezentacje 6 szkół technicznych:


ZS Nr 1 Radomsko
ZST  Częstochowa
ZS  Nr 2  Sieradz
ZSOT Lubliniec
ZS Nr  1 Wieluń
ZS Nr 2 Wieluń

         Uczestnicy najpierw walczyli w dwóch grupach, a potem rozegrali mecze o poszczególne miejsca. W finale wygrała drużyna z Lublińca  4:2  z Zespołem Szkół Technicznych z  Częstochowy. Trzecie miejsce zajęła nasza drużyna ZS Nr2, która wygrała 4:0 z  Zespołem Szkół Technicznych  nr 1 w Radomsku. ( warto nadmienić, że nasza drużyna  wygrała 2 mecze i 1 zremisowała  , straciła  najmniej bramek  w turnieju).
Piąte miejsce zajęła drużyna  z  ZS Nr 2 z Sieradza
Szóste miejsce przypadło drużynie z ZS Nr 1 z Wielunia
Najlepszym zawodnikiem wybrano Szymona Perkowskiego z Lublińca, najlepszym bramkarzem - Huberta Pietrasa z ZS nr 2 w Wieluniu, a najskuteczniejszym strzelcem okazał się Mateusz Piątkowski z  Częstochowy.
        Nagrody indywidualne ufundowali: Marcel Gąsior, wychowanek Juniora Wieluń, obecnie zawodnik pierwszoligowej Stali Mielec, który przekazał piłki oraz koszulki ( z autografami zawodników Stali Mielec i Legii Warszawa) , a także Dariusz Żuraw, ( absolwent naszej szkoły) jeden z trenerów w Lechu Poznań, który podarował  bramkarskie rękawice.

        Turniej przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego z ZS nr 2, a w organizację włączyły się firmy, mające lub wkrótce otwierające w naszej placówce klasy patronackie: Wielton, Centrum Elektryczne Ania, Zugil , Patrol oraz  Fabryka świec Korona,  Hurtownia warzyw i owoców LOBO , Hurtownia sprzętu sportowego SG Sport , restauracja Roma Wieluń .
Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują za pomoc przy organizacji turnieju   uczniom naszej szkoły.( klub kibica, grupa taneczna dziewcząt , operatorom kamer, nagłośnienia i gier komputerowych ).
Reprezentacja piłki nożnej wystąpiła w składzie:
Hubert Pietras, Daniel Kuźnik, Rafał  Zajączkowski, Mateusz Panek , Szymon Modrzejewski, Mariusz Chałupka, Szymon Kędzia, Mateusz Boras, Paweł Kołodziej, Jakub Białek , Huber Golec, Miłosz Szkop, Tobiasz Wytych, Łukasz Ignasiak,
Ze sportowym pozdrowieniem : Iwona Janecka, Agnieszka Kuzyk , Rafał Domagała ,  Robert Parnowski, Dariusz Fitas ,Tomasz Jaworski . 

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME