Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza najlepszą szkołą techniczną w Wieluniu!

W publikowanym corocznie miesięczniku PERSPEKTYWY rankingu najlepszych liceów i techników w Polsce, nasza szkoła zajęła wysokie 5 miejsce w województwie łódzkim oraz 56 w kraju. Ten sukces świadczy o konsekwentnej rzetelnie prowadzonej pracy całej społeczności szkolnej. Po raz kolejny nauczyciele i uczniowie udowodnili, że o ile jednostka może dużo, to grupa może dużo więcej. Wyróżnienie to nabiera szczególnego znaczenia w roku, w którym nasza szkoła świętuje 50-lecie swojego istnienia. Potraktujmy je jako wyjątkowy prezent, a przekonani o swoich umiejętnościach, możliwościach i pasjach starajmy się ten sukces nie tylko utrzymać, ale sięgajmy jeszcze wyżej!

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME