Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Szkolne eliminacje XXXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

          9 stycznia 2020r. w Zespole Szkół nr w Wieluniu odbyły się szkolne eliminacje XXXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Merytorycznym organizatorem i patronem Olimpiady jest Szkoły Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, przy wsparciu Ministra Środowiska oraz jednostek Ligi Ochrony Przyrody.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 69 uczniów naszej szkoły. Każdy uczestnik rozwiązywał przez 60 minut test złożony z 50 zadań, opracowanych przez Główny Komitet Olimpiady.
Najlepsze wyniki osiągnęli następujący uczniowie:
I miejsce – Maciej Zych I Ti - 39 pkt.
II miejsce – Maciej Majchrowski I Tg - 33pkt.
III miejsce – Hubert Brożyna I iA, Kacper Zając I Ti, Bartłomiej Przybyła I Tm - 31pkt.
Wyróżnienia:
- Paula Majchrowska I Tg, Julita Janas I gA, Mariusz Mielczarek I Tm - 30pkt.
Wyniki pozostałych uczestników:
- Maja Będkowska I I Tg, Daria Cembik I rtA - 29pkt.
- Aleksandra Stasiak I Trt, Julia Ostrycharz I gA, Narbert Skoczylas I Tg, Kamil Drapiewski I iA, - 28pkt.
- Nikola Kowalik I Tg, Paulina Wlazła III Trt – 27pkt.
- Zuzanna Grzelak III Trt, Bartosz Skowron I Tes, Marcel Stępień I Tg – 26pkt.
- Weronika Psyk I Tg, Filip Krawczyk I Tm, Bartłomiej Zygmunt I Tm, Michał Merta I Tm, Kacper Kaźmierczak I esA, Dawid Włodarczyk I Tes, - 25pkt.
- Kacper Piesyk I Tg, Jakub Tomalka I Tg, Bartłomiej Porębski I Tg, Daniel Zając I Tm, Mateusz Jaśko I tm, Oliwia Lorc I rtA, Maciej walczak I esA, Aleksandra Drzazga III Trt, Dawid Duchnik I T es, Miłosz Śnietura I Tes, Marcel Stolarek I Tg – 24pkt.
- Filp Dubas I Tg, Bartek Walkowiak I Tg, Dawid Musiał I Tm, - 23pkt.
- Kamil Małys I Tm, Błażej Krysiak I Tm, Oliwia Pietrzak I rtA, Aleksandra Kowalska I rtA, Marcel Osadnik I Tes, Wojciech Żóraw I Tg, - 22pkt.
- Nikola Rogaczewska I rtA, Kinga Skorupa I rtA, Kamil Panek I Trt, Gabriela Czerwińska I Trt, Jakub Kowalczyk I Tes, Bartosz Kleszcz I Tes, - 21 pkt.
- Patrycja Szczęsna I Tg, Katarzyna Paliga I rtA, Radosław Macieja I iA, Jakub Grudnik I iA, Patryk Stępień I esA, - 20 pkt.
- Bartosz Zygoń I Tm, Oliwia Siódmak I rtA, Mikołaj Pęcherz I iA, Mateusz Bułacz I esA, - 19pkt.
- Bartosz Kuźniak I Tg, Nikola Dynak I gA, Filip Brząkała I esA, - 18pkt.
- Paulina Pielucha I Tg, Wojciech Cybułka I esA, - 17pkt.
- Karolina Koniak I rtA, Sandra Pacyna I Tg, - 16pkt.
Gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych oraz wszystkich uczestników. 

Szkolny koordynator olimpiady Renata Cieślak

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME