Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

          Na terenie województwa łódzkiego został uruchomiony Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, koordynowany przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Pod numerem telefonu 726 611 611 oraz w mediach społecznościowych ( Snapchacie i Messengerze) 7 dni w tygodniu dzieci i młodzież z terenu województwa łódzkiego mogą uzyskać wsparcie  specjalistów, terapeutów, psychologów i interwentów kryzysowych. Codziennie w godzinach od 12.00 do 20.00 działa infolinia 726 611 611,  natomiast w godzinach od 20.00 - 00.00 można uzyskać wsparcie specjalistów na Snapchacie  i Messengerze. Telefon będzie funkcjonował do 14 czerwca b.r.

Informujemy, że na terenie szkoły  istnieje możliwość  skorzystania z konsultacji i porad ze strony  wychowawców i nauczycieli oraz szkolnych specjalistów: pedagoga i psychologa.   

Mogą Państwo codziennie w godzinach od 8.00 – 16.00 za pośrednictwem  modułu  „Wiadomości” w dzienniku elektronicznym, poczty elektronicznej  lub wideorozmowy  odbyć konsultację, uzyskać poradę oraz wsparcie i pomoc. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego po udostępnieniu numeru telefonu w sekretariacie szkoły ( 43 843 49 80 )  przez osoby zainteresowane tą formą kontaktu. Psycholog i pedagog szkolny nawiąże kontakt z Państwem  na wskazany numer. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i wierzymy, że uda Nam się wspólnie rozwiązać problemy wynikające z tej trudnej i wyjątkowej sytuacji.

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME