Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

KIERMASZ KSIĄŻEK w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

w roku szkolnym 2020 / 2021, w związku z epidemią COVID – 19, w innej formie - specjalna grupa na fb

Drodzy Uczniowie!

          W związku z epidemią COVID – 19 kiermasz książek nie odbędzie się w wersji tradycyjnej, w czytelni, w której każdy sprzedawał / kupował potrzebne podręczniki. Na fb naszej szkoły założona jest specjalna Grupa „Kiermasz książek w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu”. Prosimy Was, uczniów klas II, III i IV, o kontakt z młodszymi kolegami i koleżankami, z informacją o chęci sprzedania / kupienia konkretnych podręczników. Uczniowie klas I – ważna uwaga dotycząca języka polskiego – nie możecie odkupić podręczników od klas II, gdyż w naszej szkole nastąpiła zmiana podręczników (na wydawnictwo Nowa Era – seria: Ponad słowami, klasa I, część 1 i część 2). Uczniowie klas II po szkole podstawowej – również uwaga dotycząca języka polskiego – obowiązuje nowy podręcznik z wydawnictwa Nowa Era – seria: Ponad słowami, klasa II, część 1 i część 2. (Zatem nie możecie uczniom naszej szkoły sprzedać podręczników z klasy I).

Bibliotekarki Zespołu Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME